www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 15 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Підсумки роботи із зверненнями громадян у Межівській райдержадміністрації за травень 2017 року
Версія для друку Написати листа
Керівництвом райдержадміністрації регулярно здійснюється прийом громадян згідно з графіком, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 10 травня 2016 року № Р-235/0/313-16 «Про затвердження графіку особистого прийому громадян у Межівській районній державній адміністрації».

10 травня 2017 року проведено «гарячу» телефонну лінію за участю керівництва райдержадміністрації з питань соціально-економічного характеру, під час якої звернулася жителька с. Веселе Межівської селищної ради щодо забезпечення жителів села Веселе товарами першої необхідності. Межівською селищною радою з жителями села Веселе було проведено зустріч для обговорення питання підвозу товарів першої необхідності. У результаті зустрічі було з’ясовано, що дане питання вже вирішено за рахунок рідних та близьких мешканців села Веселе. Від надання послуг комунальним підприємством Межівської селищної ради «Комфорт» жителі села Веселе відмовилися.
Протягом травня 2017 року до райдержадміністрації надійшло 7 звернень громадян.
Всього до райдержадміністрації за звітний період звернулося 13 громадян.
У травні 2017 року громадяни порушували питання комунального господарства, аграрної політики та земельних відносин, соціального захисту. Усі звернення, що надійшли до райдержадміністрації протягом травня 2017 року, були розглянуті й опрацьовані своєчасно та вирішуються згідно чинного законодавства.
З державної установи «Урядовий контактний центр» протягом травня 2017 року до райдержадміністрації надійшло 5 звернень, які стосувалися охорони здоров’я, освіти.
З контакт – центру «Гаряча лінія голови Дніпропетровської облдержадміністрації» протягом травня 2017 року до райдержадміністрації надійшло 1 звернення.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор