www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 15 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >>
ОГОЛОШЕННЯ
Версія для друку Написати листа

Шановні мешканці Межівського району!

На Ваше звернення до голови обласної державної адміністрації Резніченка Валентина Михайловича щодо зупинки по станції Межова потягу «Інтерсіті+», сполученням Київ – Дніпро – Покровськ (Красноармійськ) №733(734), Межівська районна державна адміністрація повідомляє, що з 12 квітня 2017 року вищезазначений потяг починає здійснювати зупинку по станції Межова.

Зупинка буде діяти протягом квітня – липня 2017 року, як тимчасова, для визначення пасажиропотоку.

У разі рентабельності зазначеного рейсу, в результаті внесених змін до розкладу руху потягу «Інтерсіті+» №733(734), зупинка по станції Межова стане постійною.

Запрошуємо Всіх бажаючих скористатися послугами потягу Київ – Дніпро – Покровськ (Красноармійськ) №733 (734).

*******

Шановні межівчани!
Межівська районна державна адміністрація запрошує вас до співпраці з питань дотримання правопорядку в районі. При виникненні небезпечної ситуації звертайтесь за номерами:

(0562) 470755
(067)9156422
(063)2616466
(093)1033983


З метою забезпечення надання дієвої допомоги мобілізованим громадянам та демобілізованим учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців Межівського району, які брали участь у проведенні антитерористичної операції розпорядженням голови Межівської райдержадміністрації від 30 липня 2015 року створений районний Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сіме. Контактні телефони: 60-8-67, 62-2-40.
[вложение "На сайт оголошення.docx" удалено Валерий М Мищенко/Межевая/Аппарат/obldp/UA]Шановні мешканці Межівського району!

09 серпня 2018 року з 09-00 по 12-00 годин за телефоном (05630) 60-6-96 в Межівському секторі обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області буде проводиться пряма телефонна лінія за участю керівництва .До уваги суб’єктів господарювання!

Шановні керівники селянсько – фермерських господарств, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи – підприємці, керівники приватних підприємств, запрошуємо Вас взяти участь у семінарі – нараді, який відбудеться 04 жовтня 2018 року о 10 год. 00 хв. у залі засідань Межівської районної державної адміністрації.

Семінар - нарада відбудеться на тему «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».

У семінар – нараді приймуть участь спеціаліст з додержання законодавства про працю Межівської селищної ради Колот І.О., начальник Межівського відділення Західно - Донбаської МДПІ Дудко Л.І, начальник Першотравенського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області Романенко О.І., начальник відділу надання соціальних послуг у Межівському районі Павлоградського МРЦЗ Козак В.А., начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Скляренко П.В., начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації райдержадміністрації Довженко Т.М., голова спілки підприємців Межівського району Сачура С.М.

Запрошуємо до участі у семінар – нараді.

Увага!
Інформує управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації

З 16 по 19 жовтня 2018 року на території області під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій буде проведено командно-щтабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту.
Метою навчань є: проведення оцінки стану готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.
Під час навчання будуть практично відпрацьовані:
- оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення;
- евакуація населення та матеріальних цінностей із прогнозованих зон катастрофічного затоплення.
Місця практичного відпрацювання заходів з евакуації населення:
міста: Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Павлоград, Новомосковськ; Дніпровський, Верхньодніпровський, Новомосковський, Петриківський, Царичанський райони, Верхньодніпровська, Новоолександрівська об’єднані територіальні громади.
Почувши сирену, або ставши свідками практичних тренувань з евакуації зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!
Увімкніть телерадіоканали. Уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і дійте згідно з наданою інформацією.
Про отриману інформацію сповістіть сусідів, особливо людей похилого віку.
Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Вивчайте способи захисту власного життя та здоров’я в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно.

До уваги жителів Межівського району!

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 05 жовтня 2018 року № 08-67/0/35-18 «Про підготовку та проведення заходів щодо відзначення в області Дня захисника України» та розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 жовтня 2018 року №Р-386/0/313-18 «Про підготовку та проведення заходів щодо відзначення у районі Дня захисника України» 14 жовтня 2018 року о 9 годині 30 хвилин в КЗ «Будинок культури» Межівської селищної ради» в смт Межова відбудуться урочистості з нагоди Дня захисника України.
Запрошуємо всіх жителів Межівщини прийняти участь в даному заході.
14 жовтня 2018 року делегація Межівського району у складі учасників АТО візьме участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України в м. Дніпрі.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор


777.jpg