www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 15 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації за травень 2017 року.
Версія для друку Написати листа
Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців», Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та посадових інструкцій працівників відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації у квітні 2017 року відділом було виконано свої функціональні обов’язки в повному обсязі.

Проведено періодичне поновлення бази даних Реєстру виборців відповідно до відомостей, поданих за період з 01 по 30 квітня 2017 року.
Станом на 01 травня 2017 року кількість виборців Межівського району становила 17747 чол. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру кількість виборців – 17727. Не здатних постійно пересуватися самостійно громадян 526 осіб.

     За період з 01 по 30 квітня поточного року за відомостями суб’єктів подання у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
  - виповнилося вісімнадцять років — 7 виборців;
  - змінили прізвище — 15 осіб;
  - вибули за межі району — 8 виборців;
  - вибули на проходження строкової служби — 0 осіб;
  - змінили місце реєстрації в межах району — 18 осіб;
  - вибули в місця позбавлення волі - 2 особи;
  - набули громадянство — 0 осіб;
  - прибули із-за меж району — 8 виборців;
  - повернулися із строкової служби — 5 осіб;
  - померли — 32 особи;
  - повернулися з місць позбавлення волі - 0 осіб;
  - визнані недієздатними — 0 осіб;
  - включено до реєстру вперше — 2 особи;
  - встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 18 осіб.
  Сформовано 20 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 6 наказів начальника відділу щодо знищення 44 записів у базі.
Виконано 1 контрольний документ відділу адміністрування Державного реєстру виборців Дніпропетровської обласної державної адміністрації та 2 контролі Служби розпорядника реєстру.
Проведено роботу зі звітами № 383, №384 та №927 “Перелік виборців, серед яких можливі кратні включення за різними категоріями”, як результат, нових записів не виявлено. Поновлення інформації по 34 виборцях, що знаходяться в екрані “Особи, що містяться в указах Президента щодо набуття/зняття громадянства”. Виконано аналіз 7 записів про виборців, що знаходяться в екрані “Аналіз розбіжностей при співставленні виборців”.
Надіслано 6 та опрацьовано відповіді на 11 запитів щодо уточнення персональних даних 91 виборців.
Прийнято 4 запити від виборців, які зареєстровані в зоні АТО на отримання своїх персональних даних з Державного реєстру виборців та надано роздрук персональних даних. Опрацьовано та надано відповіді на 2 запити Межівського РС ГУ ДМСУ в Дніпропетровській області щодо надання роздруку персональних даних виборців, що зареєстровані в межах Автономної Республіки Крим та м.Севастополь
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор