www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
ДО ВІДОМА ВИБОРЦІВ!
Версія для друку Написати листа
Відповідно ст. 361 Закону України “Про вибори Президента України”, ст. 7 Закону України “Про Державний реєстр виборців” та постанови Центральної виборчої комісії від 07 квітня 2019 року № 759 “Про проведення повторного голосування з чергових виборів Президента України” відділ ведення Державного реєстру виборців Межівської районної державної адміністрації повідомляє, що з 08 квітня 2019 року розпочато прийняття заяв виборців на тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси для повторного голосування на виборах Президента України 21 квітня 2019 року. Останньою датою прийняття заяв є 15 квітня 2019 року включно.

  Окремо наголошуємо, що посвідчення про тимчасову зміну місця голосування виборців, які були отримані для голосування на виборах Президента України 31 березня 2019 року є недійсними.
  Тому всим бажаючим прийняти участь у повторному голосування на виборах Президента України 21 квітня 2019 року необхідно звернутися в відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день виборів для написання заяви. При собі потрібно мати паспорт громадянина України та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Підтвердженням тимчасової зміни місця голосування виборця є отримане у відділі ведення Державного реєстру виборців посвідчення встановленої форми, яке підписується керівником відділу та засвідчується печаткою.
  Винятком, відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893, є громадяни України, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганскій областях (перелік визначений Указом Президента України від 07.02.2019 року № 32/2019). Дана категорія виборців може не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.
  Члени окружних та дільничних виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, копію посвідчення чинного члена ОВК або ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ОВК/ДВК.
  Інші виборці подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, документи (копії документів), які підтверджують проживання (перебування) на території виборчої дільниці, на яку виборець просить змінити місце голосування. Такими документами можуть бути: документи про право власності на житло; договір довгострокової/безстрокової оренди житла; довідка з місця роботи; довідка тимчасово переміщеної особи; довідка, видана уповноваженою посадовою особою, що підтверджує факт проживання (перебування) виборця на момент звернення та охоплює дату проведення голосування та ін.
  Графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Межівської райдержадміністрації: з понеділка по п’ятницю з 8:00 год. до 17:00 год. Перерва з 12:00 до 13:00.
  Протягом квітня 2019 року відділ працює в посиленому режимі: в суботу та неділлю з 09:00 год. до 15:00 год. Телефон відділу 62-3-71.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор