www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 29 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Західно-Донбаське управління ГУ ДФС інформує
Версія для друку Написати листа
За матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки ДФС розпочато 49 кримінальних проваджень

Упродовж січня-березня 2019 року підрозділами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.
Зокрема, за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності органами досудового розслідування розпочато 67 кримінальних проваджень, з них 49 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.
У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 16 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.
Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 30 адміністративних протоколів про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією.
Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів, підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.
Так, з метою забезпечення відкритого доступу громадськості до інформації про антикорупційні заходи, що вживаються Державною фіскальною службою України, на веб-порталі відомства розміщена інформація про викриті корупційні правопорушення з боку співробітників.


Увага! Закінчується кампанія декларування: 2 травня 2019 року – останній день подання декларації

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, останній день подання декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік (далі – декларація) платниками податків, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані її подати, – 2 травня 2019 року.
Декларацію платники можуть подати за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів:
- особисто або уповноваженою на це особою;
- надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, але не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації;
- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог щодо електронного документообігу (не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк).
При заповненні декларації користуйтеся Інструкцією щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженої наказом Міністерства фінансів України 02 жовтня 2015 року № 859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».
Також, громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2018 року – можуть подати декларацію до 31 грудня 2019 включно.

Надаєте послуги з обробітку землі – декларуйте свої доходи


Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу громадян, які мають у власному користуванні техніку та надають послуги іншим особам у вигляді обробітку землі за певну плату. Якщо громадянин, який надає послуги з обробітку землі, не є фізичною особою-підприємцем, він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок із таких доходів.
Останній день подання декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік - 2 травня 2019 року.
Доходи від обробітку землі оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовим збором - 1,5 відсотка.
Суму податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору платники мають сплатити до 1 серпня 2019 року.
Якщо такі послуги надаються в поточному році, то отриманий дохід підлягає декларуванню в наступному - 2020 році.
Нагадаємо, що декларування доходів пов’язано із виконанням фізичними особами - платниками податку вимог ст.67 Конституції України та норм Податкового кодексу України.
Закликаємо громадян, які надають послуги з обробітку землі виявити свою громадянську позицію і сплатити податки.

Можливість повторного обрання четвертої групи спрощеної системи оподаткування

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування або відмови від спрощеної системи оподаткування платниками єдиного податку четвертої групи здійснюється відповідно до підпунктів 298.8.1 – 298.8.8 п. 298.8 ст. 298 ПКУ.
Згідно з п. п. 298.8.8 п. 298.8 ст. 298 ПКУ сільськогосподарський товаровиробник повторно може бути включений до четвертої групи платників єдиного податку не раніше ніж через два календарні роки після його переходу на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку іншої групи, або анулювання його попередньої реєстрації платником єдиного податку четвертої групи. Норми п. п. 298.8.8 п. 298.8 ст. 298 ПКУ не застосовуються при анулюванні реєстрації платником єдиного податку четвертої групи юридичної особи за ініціативою контролюючого органу.

Про застосовування РРО в сільських аптеках

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що з 1 січня 2019 року на фізичних осіб – підприємців, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, мають річний дохід понад 1 млн грн, здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами і виробами медичного призначення, не розповсюджується звільнення від застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Роздрібна торгівля медичними і фармацевтичними товарами на території села може здійснюватись без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій до досягнення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій у 250 тис. грн на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів (надання послуг).
Таким чином, з 1 січня 2019 року фізичні особи підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення на території села, річний обсяг розрахункових операцій на один відокремлений підрозділ (один пункт продажу) яких не перевищує 250 тис. грн, можуть використовувати розрахункові книжки, а усі інші фізичні особи-підприємці - платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення – реєстратори розрахункових операцій.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор