www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
11-12 квітня в приміщенні центру надання адміністративних послуг Межівської райдержадміністрації проходить черговий регіональний флешмоб, присвячений Дню космонавтики.
Версія для друку Написати листа
На виставці - цікаві сторінки з історії космонавтики, фото, книги з особистим підписом льотчика-випробувача 1-го класу, космонавта, генерал-майора авіації, першого і єдиного астронавта незалежної України, народного депутата України 4-го скликання, Героя України, Президента Аерокосмічного товариства України, радника Прем'єр-міністра України та Голови Державного космічного агентства України, Почесного доктора Чернівецького Національного університету імені Ю.Федьковича Леоніда Костянтиновича Каденюка.

    До української ракетно-космічної галузі входить майже 40 великих підприємств та багато малих і середніх підприємств-розробників і незалежних науково-дослідних лабораторій. Провідним центром серед них є конструкторське бюро «Південне» та виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод» у місті Дніпро, де сконструйовано й вироблено понад 400 штучних супутників Землі, створюють та серійно виробляють ракети-носїї, космічні апарати, системи управління, орієнтації і траєкторних вимірювань. Про ці, та багато інших цікавих фактів, як з історії, так і з сьогодення космонавтики, дізнаються на протязі двох днів відвідувачі центру.
    Досить цікавою є особиста виставка любительських фото рідної Межівщини та околиць однієї із святинь України – Свято-Успенської Святогірської лаври з висоти пташиного польоту, наданих одним із наших відвідувачів – любителем парапланеризму Олександром Сипченко. Даний вид спорту у адміністраторів центру викликав враження першого кроку до космосу.
    А от «ракети» із паперу (техніка оригамі) вміло виготовила провідний інспектор відділу з питань організації діяльності ЦНАП Дудник Анна.
C:\Users\User\Desktop\ЦНАП\про ЦНАПи\ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ\20190411_112823.jpg
C:\Users\User\Desktop\ЦНАП\про ЦНАПи\ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ\20190411_120130.jpg
C:\Users\User\Desktop\ЦНАП\про ЦНАПи\ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ\20190411_120203.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор