www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
12 квітня в приміщенні комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Межівської селищної ради» проходив відкритий селищний фестиваль військово-патріотичної пісні «Пісня закликає до миру».
Версія для друку Написати листа
Традиційно фестиваль приурочено до Дня примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, утвердження спадкоємності традицій воїнів - переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни – Героїв Майдану, Героїв Небесної сотні, Героїв АТО. Проводиться він з метою відродження і популяризації патріотичної пісні, виявлення талановитої й обдарованої молоді, сприяння подальшому творчому розвитку жителів району, їх залучення до активної участі в культурному житті Межівщини. Цього року у виконавській майстерності змагалися 62 жителя району.Вражаючою була і вікова різноманітність - від 12 до 83 років!Мабуть, саме тому робота журі виявилася надзвичайно складною та відповідальною. Переможців було визначено в 3 номінаціях: соло, дуети та ансамблі (1, 2 та 3 місця). Окремим призом голови районної державної адміністрації та голови районної ради відмічені найстарші учасники фестивалю - хоровий колектив «Джерела» комунального закладу «Центр обслуговування населення»Межівської селищної ради (вік учасників від 66 до 83 років).За визначенням журі кращі номери відібрані на святкові заходи до Дня примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Загальне керівництво та організацію проведення фестивалю здійснювали відділ культури виконавчого комітету Межівської селищної ради та комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» Межівської селищної ради» за підтримки відділу освіти та відділу культури райдержадміністрації. На придбання призів переможцям використано 1500 грн. коштів районного бюджету, предбачених на виконання заходів з патріотичного виховання районної соціальної програми «Молодь Межівщини».


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор