www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
18 березня 2019 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
18 березня голова райдержадміністрації Гребцов В.І. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

    На чергу денну виносилося 3 питання.
    Про організаційні заходи з підготовки до проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року проінформували керівник апарату районної державної адміністрації Яцура Л.В., Межівський селищний голова Зражевський В.М., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І., Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І., Слов’янський сільський голова Смольська Г.І., начальник станційно – лінійної дільниці № 3 смт Межова Клименко Т.А., начальник 59-ї Державної пожежно-рятувальної частини в Межівському районі Лисенко С.В., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації Матюхіна Н.Б., перший заступник голови районної державної адміністрації Жук А.С.
    За інформацією доповідаючих, станом на 18 березня 2019 року виборчий процес з чергових виборів Президента України у Межівському районі проходить у встановлені терміни та відповідно до вимог виборчого законодавства України. Органами місцевого самоврядування згідно з вимогами законодавства своєчасно були відведені місця та обладнані стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації. На даний час усі місця та дошки оголошень підтримуються в належному стані. У Межівському районі на постійній основі створені 20 звичайних виборчих дільниць. Кількість виборців у Межівському районі станом на 10 березня 2019 року становить 17156 виборців, з них нездатних постійно самостійно пересуватися (НСП) — 417 осіб, що становить 2,4 % від усіх виборців району.
    Другим слухалося питання про підготовку до проведення призову юнаків на строкову військову службу у квітні – червні 2019 року, з якого проінформував військовий комісар Межівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Кукла А.В. Він зазначив, що приміщення призовної дільниці до роботи готове та відповідає вимогам військових статутів і санітарних норм.
    Про виконання заходів щодо безпечного перевезення учнів та педагогічних працівників до місця навчання і в зворотному напрямку, належного рівня експлуатації шкільних автобусів, проінформували Межівський селищний голова Зражевський В.М., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І., в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Бугайов О.І. За інформацією доповідаючих для забезпечення захисту конституційних прав дітей функціонує районна комплексна програма розвитку освіти у Межівському районі на 2017-2021 роки, складовою частиною якої є виконання положень державної програми «Шкільний автобус». На території району постійно здійснюється координація роботи щодо організації безоплатного підвезення до місць навчання і в зворотному напрямку.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор