Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


08 квітня голова райдержадміністрації Гребцов В.І. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів, в.о. старост старостинських округів.

    На чергу денну виносилося 3 питання.
    Про підготовку та проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року на території району проінформували начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергієнко І.М., заступник Межівського селищного голови Угнівенко О.П. та в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І. За інформацією доповідаючих, на території району реалізується районна програма «Про оздоровлення та відпочинок дітей Межівського району у 2014-2021 роках», яка затверджена рішенням районної ради від 30 квітня 2014 року № 474-29/VІ. Станом на 03 квітня 2019 року до оздоровчих закладів направлено 12 дітей району. У 2019 році оздоровчими та відпочинковими послугами планується охопити 1150 дітей.
    Другим слухалося питання про стан ринку праці в районі та хід організації проведення оплачуваних громадських робіт, з якого проінформували начальник Межівського відділу Павлоградського міськрайонного центру зайнятості Козак В.А., заступник Межівського селищного голови Угнівенко О.П., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І., Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І. та секретар Слов’янської сільської ради Макаренко Н.С. Начальник Межівського відділу Павлоградського міськрайонного центру зайнятості Козак В.А. зазначив, що протягом січня – березня 2019 року на обліку у відділі надання соціальних послуг в Межівському районі Павлоградського МРЦЗ перебувало 526 осіб, з них 508 безробітніх. Протягом січня-березня 2019 року з керівниками підприємств району проводилися зустрічі щодо можливості організації та проведення оплачуваних тимчасових робіт за кошти підприємств в 2019 році. Серед демобілізованих учасників АТО в січні-березні 2019 року скористалися послугами відділу 5 осіб.
    Про вжиті заходи щодо поточного ремонту доріг комунальної власності на території району проінформували заступник Межівського селищного голови Угнівенко О.П., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І., Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І. та секретар Слов’янської сільської ради Макаренко Н.С. За інформацією доповідаючих ремонтні роботи доріг планується розпочати найближчим часом.
    За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.