www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 квітня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців у лютому 2020 року
Версія для друку Написати листа

Станом на 01 лютого 2020 року кількість виборців Межівського району становила - 16976 виборців. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру виборців кількість виборців становить 16944, що на 32 виборців менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно зменшилась на 15 осіб і становить 561 особу.
За період з 01 по 31 січня поточного року, за відомостями суб’єктів подання, у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
- виповнилося вісімнадцять років — 8 виборців;
- змінили прізвище — 10 осіб;
- вибули за межі району — 18 виборців;
- вибули на проходження строкової служби — 3 особи;
- змінили місце реєстрації в межах району — 16 виборців;
- вибули у місця позбавлення волі - 0 осіб;
- набули громадянство України — 0 осіб;
- прибули із-за меж району — 13 виборців;
- повернулися із строкової служби — 0 осіб;
- померли — 35 виборців;
- повернулися з місць позбавлення волі - 1 особа;
- визнані недієздатними — 0 осіб;
- включено до реєстру вперше — 3 особи;
- встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
Сформовано 38 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 7 наказів начальника відділу щодо знищення 23 записів у базі АІТС.
Переглянуто інформаційні екрани АІТС. Опрацьовано 5 виборців в екрані “Аналіз розбіжностей даних при співставленні виборців” та 1 запис про виборця в екрані “Вибули на територію поточного відділу ведення”. За результатами перевірки підтверджено правильність написання даних в Реєстрі 1 особи, внесено зміни до персональних даних 5 осіб. В екрані “Кратні включення” перевірино 3 записи про виборців. За результатами перевікри проставлено висновок “залишити” - 2 виборцям, висновок “вилучити” - 1 виборцю.
Сформовано аналітичні звіти АІТС №№ 1384, 1585, 927, 382, 383, 384. Опрацьовано 172 записи в даних екранах та сформовано запити по 77 особам до ОМС. За результатами перевірки підтверджено правильність написання даних в Реєстрі 67 виборців, внесено зміни до персональних даних 10 осіб, трьох виборців виведено в кратні включення.
Надіслано та опрацьовано відповіді на 9 запитів щодо уточнення персональних даних 115 виборців. За результати запитів уточнено інформацію в базі Реєстру по 18 особам.
Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 06 жовтня 2014 року № 1495 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення, що тимчасово не працюють, а саме:
- проставлено ознаку “помер” - 2 особи;
- змінено прізвище — 1 особа;
- прийнято 2 запити виборців щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано відповідні роздруки.
- надано відповіді на 3 листи Межівського РС ГУ ДМС України в Дніпропетровській області щодо підтвердження надання роздруку даних виборцям та 1 лист ГУ ДМС у Дніпропетровській області.
Виконано 3 контрольних документа. За рейтенгом виконання показників роботи відділів ведення Держвного реєстру виборців у Дніпропетровській області за лютий 2020 року відділ продовжує посідати перше місце.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор