www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
06 травня 2019 року у Межівській райдержадміністрації відбулася оперативна нарада
Версія для друку Написати листа
06 травня в.о. голови райдержадміністрації Богдан С.В. провів оперативну нараду за участю голови районної ради Халимендика П.О., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, селищного та сільських голів.

  На чергу денну виносилося 3 питання.
  Про організацію культурно-масових заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, соціально-медичне забезпечення ветеранів та благоустрій населених пунктів і упорядкування братських могил
  проінформували заступник Межівського селищного голови Угнівенко О.П., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І., Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І., Слов’янський сільський голова Смольська Г.І., в.о. директора КЗ «Центральна лікарня» МСР» Педченко Н.Й., в.о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» МСР» Скочко Ю.В., начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергієнко І.М. За інформацією доповідаючих, з метою вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, належного відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України були утворені організаційні комітети та затверджені плани заходів з підготовки й відзначення у Межівському районі Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.
  Другим слухалося питання про заходи щодо попередження виникнення пожеж у лісових масивах та місцях відпочинку громадян, готовність сил і засобів для їх ліквідації у разі виникнення, з якого проінформували лісничий Межівського лісництва ДП «Васильківське лісове господарство» Даценко С.В., начальник 59-ї ДПРЧ у Межівському районі Лисенко С.В. За інформацією доповідаючих, з метою попередження пожеж у природних екосистемах Межівського району, співробітниками Межівського РС та 59-ї ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з лісничим Межівського лісництва 08 квітня 2019 року проведено перевірку стану готовності до весняно-літнього пожежонебезпечного періоду Межівського лісництва ДП «Васильківське лісове господарство». На території Межівського району були розроблені відповідні заходи щодо недопущення виникнення стихійних пожеж.
  Про вжиті заходи щодо організованого проведення чергового призову на строкову військову службу проінформували військовий комісар Межівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Кукла А.В., заступник Межівського селищного голови Угнівенко О.П., в.о. Новопавлівського сільського голови Сотник Л.І., Зорянський сільський голова Довгоспиний М.І. та голова Слов’янської сільської ради Смольська Г.І.

  За результатами розгляду питань керівникам були надані відповідні доручення.

  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор