www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканці області, які повертаються з-за кордону, можуть пройти самоізоляцію з мобільним додатком «Дій вдома»
Версія для друку Написати листа
Мешканці області, які повертаються з-за кордону, можуть пройти самоізоляцію з мобільним додатком «Дій вдома»

  Мешканці області, які наразі повертаються з-за кордону, мають пройти обов’язкову 14-денну обсервацію. З новим мобільним додатком «Дій вдома» з’явилася альтернатива – пройти самоізоляцію у власній оселі. Штучний інтелект контролюватиме її дотримання. У разі порушень «підключатиме» поліцію. Про переваги цифрової новинки розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Скрипнік.
  «Все більше послуг держава переводить у цифровий формат. Робить комфортнішим і життя людей, і полегшує роботу різних служб. Під час пандемії єдиний спосіб уберегти від імовірного зараження сотні людей – забезпечити ізоляцію тих, хто повертається з охоплених COVID-19 країн, – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Скрипнік. – Мобільний додаток «Дій вдома» дозволяє без зайвого клопоту пройти 14-денну самоізоляцію у власній оселі. Мешканці області, що повертаються з-за кордону, можуть обрати таку альтернативу – замість обов’язкової обсервації».
  Про рішення залишитися вдома на самоізоляції людина має сповістити під час проходження паспортного контролю. А саме, назвати прикордоннику номер свого мобільного та адресу місця самоізоляції. Після – показати екран смартфону з підтвердженням авторизації застосунку «Дій вдома».
  Після прибуття до місця самоізоляції – зробити та надіслати власне фото через відповідну опцію у додатку. Воно стане еталоном. Протягом двох тижнів у випадкові проміжки часу користувач отримуватиме повідомлення із завданням зробити фото у місці самоізоляції і надіслати його через застосунок. Штучний інтелект перевірить і геолокацію, і відповідність світлини еталону. Якщо виявить розбіжності, або у разі ненадходження фото, подальший контроль «переадресує» поліції.
  Застосунок має також опцію «Екстрена допомога». З нею зручно зробити виклик на гарячу лінію МОЗ, якщо виникнуть питання щодо коронавірусу або раптом стане зле. А ще додаток дозволяє моніторити розвиток симптомів можливої хвороби.
  Застосунок «Дій вдома» можна знайти в App Store або Play Market. Як варіант – відсканувати QR-код на інформаційних плакатах у зонах проходження паспортного контролю.
  Деталі щодо використання застосунку за адресою https://boratyn.silrada.org/wp-content/uploads/sites/102/2020/04/instrukcziya-%C2%ABdij-vdoma%C2%BB.pdf
  З питаннями можна звернутися також до служби підтримки (https://chat.diia.gov.ua/)

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор