www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях
Версія для друку Написати листа
З метою посилення соціального захисту багатодітних родин з 1 квітня 2019 року запроваджено новий вид допомоги на дітей.

  Постановою Уряду від 13 березня 2019 року №250 затверджений Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
  Допомога надається одному з батьків, які постійно проживають з дитиною, та виплачується на кожну третю і наступну дитину, яким не виповнилося 6 років. Розмір допомоги не залежить від матеріально-майнового стану багатодітної сім’ї і становить 1700 грн. на кожну дитину віком до 6 років.
  Для оформлення допомоги один з батьків повинен звернутися до управління соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання та подати відповідну заяву з пред’явленням паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує його спеціальний статус, та копії таких документів:
  — посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
  — свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів).
  Виплата допомоги здійснюватиметься шляхом перерахування коштів на рахунок отримувача допомоги, відкритий у банківській установі, або готівкою через відділення поштового зв’язку.
  За призначенням допомоги з 1 квітня батьки дитини повинні звернутися
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор