www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу у 2019 році
Версія для друку Написати листа
У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

    На виконання Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, яким передбачені видатки за бюджетною програмою 2507100 „Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу” 27.03.2019 прийнята постанова Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу”.
    Бюджетні кошти спрямовуються місцевим органам соціального захисту пропорційно чисельності дітей, які потребують реабілітаційних заходів, за місцем їх проживання (перебування) відповідно до індивідуальних програм реабілітації.
    Перелік реабілітаційних установ розміщений на веб-сайті Мінсоцполітики у розділі „Інвалідність: Реабілітація осіб з інвалідністю”.
    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор