ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 29 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Спортсмени з Дніпропетровщини здобули 36 медалей на етапі Кубку України з плавання
Версія для друку Написати листа
Спортсмени області вибороли 36 нагород на першому етапі Кубку України з плавання. Серед них 15 золотих, 7 срібних та 14 бронзових. Про це розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Кубок України приймав спортивний комплекс «Метеор». Наші спортсмени показали найкращий національний результат, здобувши найбільше медалей, – зазначив Олександр Пшеничников. – Тепер готуватимуться до другого етапу змагань. Він пройде у Харкові восени».
Через карантин чемпіонат проходив з обмеженнями. Без вболівальників, з обов’язковим температурним скринінгом та дотриманням дистанції. Відмовилися від офіційної церемонії нагородження та групової естафети. Спортсмени змагалися в індивідуальних дисциплінах.
Загалом за два дні у змаганнях взяли участь близько 140 плавців з усієї країни.