www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 17 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців у квітні 2020 року.
Версія для друку Написати листа
Аналіз роботи відділу ведення Державного реєстру виборців у квітні 2020 року.

  Станом на 01 квітня 2020 року кількість виборців Межівського району становила - 16923 виборців. Після проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру виборців кількість виборців становить 16891, що на 32 виборців менше, ніж на початок періоду. Кількість нездатних постійно пересуватися самостійно зменшилась на 11осіб і становить 545 осіб.
  За період з 01 по 31 березня поточного року, за відомостями суб’єктів подання, у базі даних Реєстру виборців Межівського району відбулися наступні зміни:
  - виповнилося вісімнадцять років — 7 виборців;
  - змінили прізвище — 5 осіб;
  - вибули за межі району — 20 виборців;
  - вибули на проходження строкової служби — 0 осіб;
  - змінили місце реєстрації в межах району — 7 виборців;
  - вибули у місця позбавлення волі - 0 осіб;
  - набули громадянство України — 0 осіб;
  - прибули із-за меж району — 7 виборців;
  - повернулися із строкової служби — 2 особи;
  - померли — 43 виборців;
  - повернулися з місць позбавлення волі - 1 особа;
  - визнані недієздатними — 0 осіб;
  - включено до реєстру вперше — 1 особа;
  - встановлено позначку про постійну нездатність пересуватися самостійно — 0 осіб.
  Сформовано 30 наказів начальника відділу щодо внесення запису та внесення змін до запису у базі Державного реєстру виборців. Виконано 8 наказів начальника відділу щодо знищення 40 записів у базі АІТС.
  Переглянуто інформаційні екрани АІТС. Опрацьовано 3 виборців в екрані “Аналіз розбіжностей даних при співставленні виборців” та 8 запис про виборця в екрані “Перелік осіб, що містяться в указах Президента щодо набуття громадянства”. За результатами перевірки підтверджено правильність написання даних в Реєстрі 10 осіб, внесено зміни до персональних даних 1 особи.
  Сформовано аналітичні звіти АІТС №№ 263, 381, 1585. Нові записи у даних звітах відсутні.
  Опрацьовано анатлітичні звіти АІТС № 382, 385, 1251, 1255. Опрацьовано 135 записів про виборців. Сформовано запити по 75 особам. За результатами: персональні дані 61 виборця не потребують змін, 14 виборцям — зміни внесено.
  Надіслано та опрацьовано відповіді на 13 запитів щодо уточнення персональних даних 92 виборців. За результати запитів уточнено інформацію в базі Реєстру по 20 особам.
  Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року № 415 та від 06 жовтня 2014 року № 1495 виконано покладені обов’язки інших відділів ведення, що тимчасово не працюють, а саме:
  - проставлено ознаку “помер” - 5 осіб;
  - змінено прізвище — 0 осіб;
  - прийнято 1 запит виборця щодо надання роздруку персональних даних з Державного реєстру виборців та надано відповідний роздрук.
  - надано відповіді на 1 лист Межівського РС ГУ ДМС України в Дніпропетровській області щодо підтвердження надання роздруку виборцю (1 особа) та надано відповідь на 3 запити ДМС щодо отримання інформації про виборця, що міститься у базі Державного реєстру виборців (3 особи).
  Виконано 2 контрольні документи. Рейтенг виконання показників роботи відділів ведення Державного реєстру виборців у Дніпропетровській області за квітень 2020 року відсутній.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор