www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Автопробіг по місцях бойової слави
Версія для друку Написати листа
В День пам'яті згадують тих, хто віддав свої життя в страшній Другій світовій війні, заради миру. Людство втратило 27 мільйонів. Кожен четвертий українець загинув. Мільйони жертв серед мирного населення.

    Ніколи знову. Ось це повинно закарбуватися в свідомості людства навічно.
    Вже стало традицією в районі проводити в цей день автопробіг «Пам´ятаємо. Славимо. Вшановуємо.». О 9 годині ранку від приміщення райдержадміністрації за трьома напрямками роз’їхалися учасники автопробігу. Маршрути очолили в.о. голови райдержадміністрації Богдан С.В., керуюча справами виконавчого апарату Межівської районної ради Діденко В.В. та в. о. начальника відділу культури райдержадміністрації Новак І.Ф. Найбільш чисельною була делегація Межівської об’єднаної територіальної громади, яку очолював селищний голова Зрожевський В.М. В заході приймали участь також воїни-інтернаціоналісти, воїни АТО, представники райвійськомату, депутати, активісти громадських організацій. Вони вклонилися могилам воїнів, що полягли на нашій землі, поклали до памʼятників квіти. Біля меморіальних знаків у кожному селі та селищі делегації учасників автопробігу зустрічали місцеві жителі, учнівська молодь та діти, проводилися мітинги-реквієми.
    В ході проведення акції учасники автопробігу мали змогу побувати не тільки на місцях поховання воїнів та біля пам’ятних знаків, але й відвідати особисто тих небагатьох осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дій, які безпосередньо приймали участь у бойових діях 1939 – 1945 років. Таких людей на території району залишилось лише 9. Їх привітали квітами, вітальними листівками та продуктовими наборами.
    По закінченні автопробігу у КЗ «Центр культури та дозвілля» Межівської селищної ради» відбувся концерт, приурочений Дню пам'яті та примирення.


C:\Users\User\Desktop\8-9 травня 2019\райпільський1.jpg

C:\Users\User\Desktop\8-9 травня 2019\славянка1.jpg
C:\Users\User\Desktop\8-9 травня 2019\веселівський 2.jpg

C:\Users\User\Desktop\8-9 травня 2019\IMG-a6ca98e44e7807f0bda3b1b04337dc4a-V.jpg

C:\Users\User\Desktop\8-9 травня 2019\райпільський 2.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор