www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Західно-Донбаське управління ГУ ДФС інформує
Версія для друку Написати листа
У 2018 році місцеві громади Дніпропетровської області отримали майже 24,2 млрд гривень

Протягом минулого року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 24 млрд 194 млн грн податків та зборів. Порівняно з 2017 роком це на 3 млрд 664 млн грн, або на 17,8%, більше.
Серед найвагоміших податків до місцевих бюджетів регіону чільне місце належить податку на доходи фізичних осіб. Наразі надходження з нього склали 14 млрд 233 млн грн, що на 2 млрд 936 млн грн більше, ніж у січні - грудні 2017 року.
Другою за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих громад області є плата за землю. З січня по грудень 2018 року землекористувачі спрямували до казни майже 3 млрд 721 млн гривень.
Третє місце у наповненні казни Дніпропетровщини належить малому бізнесу. Так «спрощенці» області сплатили до місцевих бюджетів 2 млрд 330 млн грн єдиного податку, що перевищує результати 2017 року на 490 млн гривень.


Подання річних звітів до органів ДФС в електронному вигляді – це зручно

Під час проведення зустрічі з представниками бізнесу начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова обговорила актуальну тему: подання звітності до податкових органів в електронному вигляді.
Вона звернула увагу присутніх та рекомендувала для уникнення черг та зняття соціальної напруги всім суб′єктам господарювання переходити до більш сучасних та зручних способів звітування до податкових органів, а саме засобами електронного зв'язку.
Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платника податків, так і для контролюючого органу.
Перш за все платники податків заощаджують у часі (немає необхідності відвідувати податкову інспекцію та витрачати час у чергах до «вікна» прийому звітності при поданні звітності, оскільки достатньо її лише сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через мережу Інтернет до податкового органу.
Відпадає необхідність слідкувати за оновленням бланків звітності та придбавати їх, так як програма оперативно оновлює формати подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційним каналам зв'язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів).
Всі звіти автоматично перевіряються на наявність арифметичних помилок та описок.
Платник отримує підтвердження доставки звітності (фіскальна служба висилає квитанцію про отримання податкової декларації каналами телекомунікаційного зв'язку).
Суб'єкти господарювання мають можливість провести звірки по платежах та відслідковувати наявність податкового боргу.
Для того, щоб подати звіт в електронному вигляді необхідно:
- отримати безоплатно в Акредитованому центрі сертифікації ключів електронний цифровий ключ. З особливостями роботи Акредитованого центру сертифікації ключів та процедурою отримання ключа електронного цифрового підпису можна ознайомитися за посиланням https://acskidd.gov.ua/.
- зареєструватися в Електронному кабінеті за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua/ або будь–якій іншій системі з подання звітності.
Допомогу щодо роботи в Електронному кабінет можна отримати в Центрах обслуговування платників
Звертаємо увагу платників податків, що прийом звітності у Центрах обслуговування платників відбуватиметься винятково відповідно до вимог ст.49 Податкового кодексу України. Тобто, податкову декларацію, розрахунок, звіт повинен подавати платник податків особисто або уповноважена на це особа.
«Подання річних звітів до органів ДФС в електронному вигляді – це зручний, економний та оперативний формат спілкування з контролюючими органами. Щоб не створювати незручностей собі та черг в Центрах обслуговування платників варто вже зараз подбати про електронне звітування», - відмітила Ольга Радіонова.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор