Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Чотири громади Апостолівського району користуються перевагами децентралізації. Протягом чотирьох років втілюють важливі інфраструктурні проекти. Які саме, розповіли під час Ради регіонального розвитку.

«В Апостолівському районі утворилося чотири громади - Апостолівська, Грушівська, Нивотрудівська та Зеленодольська. Їх мешканці вже відчувають переваги децентралізації. І це результати, які можна «пощупати»: не звіти на папері, а втілені проекти. Кожного дня розвиваємо інфраструктуру міст та селищ, і ще маємо великі плани», - зазначив голова Апостолівської райдержадміністрації Олександр Харченко.

У Зеленодольську відкрили ЦНАП. Там надають 85 видів послуг. В Апостоловому Центр надання адмінпослуг запрацював в оновленому приміщенні. Його облаштували за рахунок міста та донорських коштів Німецької федеральної організації GIZ. У ЦНАПі надають 158 видів послуг.

У селі Нива Трудова Апостолівського району термомодернізували школу, де навчаються майже 400 дітей. У будівлі замінили вікна та утеплили фасад. Тепер у школі комфортна температура, а за опалення сплачують менше. У навчальному закладі замінили і каналізацію та водопровід.

Капітально відремонтували Апостолівську школу естетичного виховання. Укріпили будівлю, замінили вікна та двері, кімнати оздобили. Тепер вихованці навчаються у теплих та затишних класах. У Зеленодольську капітально відремонтували палац культури.

Капітально відремонтували Нивотрудівську амбулаторію. Утеплили фасад, замінили вікна. Модернізували електропроводку, системи водопостачання та водовідведення. Тепер мешканці 8 сіл району лікуються в комфортних умовах.
Збудували водопровод від Ниви Трудової до Михайлівки. Його протяжність - майже 9 км.

У Зеленодольську облаштували скейт-парк та міні-футбольне поле. Реконструювали ринок - уклали тротуарну плитку, встановили торгові прилавки, облаштували вбиральню, реконструювали покрівлю та огорожу. Тепер місто має належно організоване місце торгівлі.

У Зеленодольській громаді…

Облаштували скейт-парк…

та міні-футбольне поле

А ще - відкрили ЦНАП

Там надають найбільш затребувані послуги

Реконструювали й ринок

Тепер там - належно облаштоване місце торгівлі

У Ниві Трудовій термомодернізували школу

Ремонтували й дороги

За чотири роки в Апостолівському районі втілили безліч інфраструктурних проектів

Про досягнення децентралізації говорили під час Ради регіонального розвиткуFile Attachment Icon
ATT59W5Q.jpg