www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Управління соціального захисту населення інформує про зміни у порядку надання житлових субсидій з 1 жовтня 2019 року.
Версія для друку Написати листа
Заява на призначення субсидії: хто її має подавати?

Заява та декларація на призначення субсидії подається уповноваженою на це особою сім’ї (домогосподарства), яка звертається за призначенням субсидії вперше.

Отримувачам, яким у травні субсидію було призначено на новий період – 2019-2020рр – на цей опалювальний сезон її розмір розрахують автоматично, до уваги братимуться доходи 1-2 кварталів 2019 року

Але є певні категорії громадян, яким для перепризначення житлової субсидії слід повторно подати Заяву та Декларацією про доходи.

Передусім це ті отримувачі, чиї справи розглядала районна Комісія з питань надання пільг та житлових субсидій населенню, а також орендарі житла, внутрішньо переміщені особи та ті домогосподарства, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї. Повторно з документами необхідно буде звернутися також сім’ям, яким субсидію було призначено на фактично проживаючих в помешканні осіб, та сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати. Це стосується і тих сімей та домогосподарств, де є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який декларуються доходи.

Дана категорія субсидіантів, так як і в минулому опалювальному сезоні, отримуватиме субсидію в готівковій формі, тобто «живими грошами» (через «Укрпошту» чи на банківські рахунки).Стежимо, щоб не було заборгованості

Не можуть претендувати на призначення готівкової субсидії, ті хто за підсумками минулого опалювального сезону отримував «живі кошти», але мав прострочену понад один місяць заборгованість з оплати житлово – комунальних послуг, яка перевищила 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.). Заборгованість слід сплатити або укласти договір про її реструктуризацію а якщо ви з нею не згодні – оскаржити у судовому порядку, та подати нові заяву та декларацію для призначення житлової субсидії.

Таких субсидіантів після сплати боргу буде переведено на безготівкову форму.


    Про зміни – повідомляємо вчасно!

Якщо під час отримання житлової субсидії у вас змінився склад сім’ї, склад зареєстрованих у житловому приміщенні, набір житлово-комунальних послуг, з’явився транспортний засіб з датою випуску до 5 років, було придбано майно, товари або сплачено послуги на суму понад 50 тисяч гривень – слід повідомити про це орган, що призначив вам субсидію. І зробити це протягом 30 календарних днів – не пізніше!

Одночасно повідомляємо, що з 1 жовтня 2019 року змінилися соціальні нормативи в межах яких держава надає громадянам субсидії на оплату житлову – комунальних послуг:

- у разі використання природного газу для індивідуального опалення - 4 куб. метри природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період; (в минулому опалювальному сезоні – 4,5 куб. метри природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період);

- 3,6 куб. метри холодної води на одну особу на місяць за відсутності послуги з постачання гарячої води, (було 4 куб. метра).
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор