Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!


14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, який був офіційно введений Президентом України в 2006 році.Сьогодні Чорнобиль для нас — це майже три з половиною мільйони постраждалих від катастрофи та її наслідків, майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження, тисячі людей, яким довелося залишити рідні домівки та переїхати в інші місця.
Шановні ліквідатори, ви відважно кинулися до боротьби аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися. Ми у вічному боргу перед вами, хто ціною свого здоров’я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню. Висловлюю щиру подяку за ваш героїзм, самовідданість та відвагу, неоціненний подвиг в тих екстремальних умовах.
Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру і добра, довгого життя під мирним сонячним небом нашої квітучої України. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!


Голова районної
державної адміністрації Сергій КУТНІЙ

Новини - Офіційний сайт Подільської районної в місті Києві державної  адміністрації