www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Молодіжні центри Дніпропетровщини запрошують долучитися до проєкту Ради Європи
Версія для друку Написати листа
Молодіжні центри Дніпропетровщини запрошують долучитися до проєкту «Молодь за демократію в Україні». Для учасників – тренінги та консультації експертів. Подати заявки можна до 1 лютого, повідомив заступник начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Владислав Яцук.

    «Завдяки проєкту «Молодь за демократію в Україні» молодіжні центри можуть вдосконалити свою роботу. Систематизувати її та знайти нових партнерів, – сказав заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Владислав Яцук. – Тих, хто пройде відбір та стане учасником програми, чекає тривале та цікаве навчання».
    Учасники проєкту зможуть взяти участь у практичних семінарах, познайомитися зі стандартами молодіжної роботи та найкращими європейськими практиками, отримати підтримку експертів. Їм допоможуть підготувати ефективну стратегію розвитку та навчать, як співпрацювати з молодіжними центрами по всій Україні.

    Аби долучитися до проєкту, слід заповнити анкету та надіслати її до 1 лютого на електронну поштуyouthfordemocracy_ukraine@coe.int.
    «Молодь за демократію в Україні» спільний проєкт Ради Європи та Міністерства молоді і спорту України.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор