www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у Школі лідерів громад.
Версія для друку Написати листа
Мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у Школі лідерів громад.

    Мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у Школі лідерів громад. Заявки можна подати до 10 липня. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.
    «Програма спрямована на те, аби залучити активних мешканців громад до участі у прийнятті управлінських рішень – і завдяки цьому посилити ефективність ОТГ. Запрошуємо долучитися представників органів місцевого самоврядування, голів громад, місцевих активістів та волонтерів. Навчання розпочнеться вже 20 липня, але через складну епідеміологічну ситуацію буде проходити в онлайн-режимі», –розповіли у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.
    Навчання проходитиме з 20 липня до 4 вересня віддалено – через веб-платформу. Цьогоріч організатори оберуть 200 учасників. Аби долучитися до Школи лідерів громад, слід до 10 липня заповнити онлайн-анкету.
    Проєкт втілює Українська школа політичних студій за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та у рамках проекту «LOCUS: Leaders of Communities in Ukrainian South».

https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ef/c46/945/5efc46945815d642287083.png
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор