Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


У 2021 році добровільну сертифікацію зможе пройти 141 вчитель початкових класів Дніпропетровщини. Успішний результат дозволить отримати 20% надбавки до зарплатні. Про це розповіли в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

    «На Дніпропетровщині працює безліч талановитих педагогів, які «горять» своєю справою, постійно вчаться та запроваджують нові методики роботи. Знайти та заохотити таких фахівців допомагає сертифікація. Це зовнішнє оцінювання компетенцій вчителів. Успішний результат дозволяє отримати 20% до зарплатні та може зараховуватися як проходження атестації. Сертифікат дійсний три роки», – сказали в департаменті.
    Сертифікація проходить в три етапи. Спочатку – тестування. Там визначають рівень знань та умінь педагогів. Далі – самооцінювання учасниками власної майстерності. І насамкінець – оцінка експертів, які вивчать практичний досвід вчителя.

    Добровільна реєстрація проходитиме з 18 до 31 січня 2021 року. Проте якщо необхідну кількість учасників наберуть раніше – її зупинять достроково.

    Загалом у Міністерстві освіти і науки України планують набрати 2 тис учасників сертифікації. Найбільше – з Дніпропетровської та Львівської областей – по 141 вчителю. Гранична кількість для кожного регіону залежить від числа початкових класів у ньому.