www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Тарифи та платіжки за електроенергію: чи будуть зміни після карантину
Версія для друку Написати листа

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO надав відповіді на запитання, що стали актуальними для жителів Дніпропетровщини у період карантину.
1. Чи зміняться тарифи на електроенергію для населення?
Тарифи для населення встановлюються державним регулятором (НКРЕКП), є єдиними для всіх жителів України та наразі залишаються без змін. Діючі тарифи для населення розміщені на сайті електропостачальника YASNO у Дніпропетровській області.
Власники двозонних лічильників, як і раніше, сплачують удвічі менше за електроенергію, спожиту з 23:00 до 7:00. Встановити двозонний лічильник можна у складі енергоефективного набору Розумний Watt, до якого також входять «розумна» розетка, комплект LED-ламп та послуга заміни лічильника «під ключ». До 8 червня 2020 на набори діє знижка 15%.
2. Чи будуть жителі отримувати окремо дві платіжки за постачання електроенергії та її розподіл електромережами?
Наразі відповідних рішень регулятор НКРЕКП не приймав. Рахунки за спожиту електроенергію для жителів Дніпропетровщини формує постачальник YASNO. Клієнтам надходить одна платіжка за світло з єдиною сумою до сплати. До неї вже включений тариф за розподіл електричними мережами. Якщо державний регулятор встановить інші правила щодо платіжок, YASNO буде їх виконувати та повідомить про це клієнтів додатково.
Понад 380 тис. мешканців області взагалі відмовилися від паперових платіжок та віддають перевагу сплаті рахунків онлайн через Особистий кабінет, мобільний додаток Dnipro YASNO, інтернет-банкінг чи інші платіжні системи.
3. Коли будуть відчинені енергоофіси YASNO?
Енергоофіси YASNO відновлять свою роботу з урахуванням усіх заходів безпеки для клієнтів та співробітників. Про їх відкриття та порядок попереднього запису на очне обслуговування постачальник повідомить додатково. Наразі енергоофіси YASNO в повному обсязі надають весь спектр послуг дистанційно, і навіть після завершення карантину більшість питань клієнти зможуть вирішити онлайн чи за допомогою телефонного зв’язку.
«У своїй діяльності ми чітко дотримуємось вимог законодавства. Тому усі зміни щодо тарифів та платіжок ми будемо виконувати у випадку прийняття відповідні рішень регулятором на державному рівні» - сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Довідка.
YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на електроенергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO
у Дніпропетровській області
(050) 055 57 11
PR@yasno.com.ua
yasno.com.ua
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор