www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Для опорних лікарень області закупили 19 новітніх діагностичних апаратів – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині за національною програмою «Велике будівництво» облаштовують сучасні відділення екстреної меддопомоги. Для них вже почали закуповувати обладнання. 19 новітніх діагностичних апаратів придбали державним коштом. Нині чекають на поставки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

    «Україна наближається до європейських стандартів. Зокрема, і в медицині. Нині при опорних медзакладах області створюємо приймальні відділення сучасного формату. Для них закуповуємо новітнє обладнання. Чекаємо на поставку 19 апаратів рентген- та УЗД-діагностики, які придбали державним коштом», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
    Для майбутніх приймальних відділень державним коштом закупили 12 цифрових рентген-систем та 7 апаратів ультразвукової діагностики. Загалом – майже на 70 млн грн.

    Нове обладнання – для опорних медзакладів Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Марганця, Покрова, Першотравенська, Новомосковського району.

    На Дніпропетровщині приймальні відділення нового формату створюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор