www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 26 жовтня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Допомога на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку
Версія для друку Написати листа

  5 травня 2020 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 329 від 22 квітня 2020 року, якою затверджено Порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.
  Виплата допомоги запроваджується на період карантину, встановленого постановою № 211 від 11.03.2020, та на один місяць після дати його скасування.
    Кому призначається та виплачується допомога?
  Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили ЄСВ за всі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи - підприємця.
  Допомога на дітей призначається і виплачується громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні.
  Хто призначає та виплачує допомогу на дітей?
  Призначають і виплачують допомогу на дітей структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад (далі - органи соціального захисту населення) за зареєстрованим місцем проживання або місцем проживання фізичної особи - підприємця (далі - заявник).
  Допомога на дітей за місцем проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання заявника.
  У якому розмірі виплачується допомога на дітей?
  Допомога призначається одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 р. (для дітей віком до шести років – 1 779,00 гривень; для дітей віком від шести до десяти років – 2 218,00 гривень), і виплачується щомісяця за повний місяць.
  У разі досягнення шестирічного віку дитиною, на яку виплачується допомога на дітей, її розмір переглядається з урахуванням відповідного розміру прожиткового мінімуму з наступного місяця.
  Допомога на дітей призначається з місяця звернення і виплачується через установи уповноважених банків відповідно до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках.
  Які документи необхідно подати/надіслати?
  Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надсилає органу соціального захисту населення заяву за формою згідно з додатком до Порядку в паперовій або електронній формі із зазначенням рахунку в установі уповноваженого банку та необхідні документи/відомості в паперовій або електронній формі.
  У паперовій формі заявник подає:
  - копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
  - довідку з Пенсійного фонду про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
  - копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства).
  В електронній формі заявник подає:
  - фотокопії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років або відомості про свідоцтва про народження дітей (серія, номер, дата видачі, П.І.Б. дитини, П.І.Б. батьків);
  - фотокопію довідки з Пенсійного фонду про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
  - фотокопію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства).
  На заяву та документи/відомості, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника.

  У разі утворення об’єднаної територіальної громади заява з необхідними документами для призначення допомоги на дітей приймається уповноваженими особами, що визначені виконавчими органами сільської, селищної ради об’єднаної територіальної громади, та передається відповідним органам соціального захисту населення.
  Допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги "муніципальна няня".
  За більш детальною інформацією жителі району можуть звернутися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за телефонами 62-7-83.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор