www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Дніпропетровщина вже на 40% готова до опалювального сезону.
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровщина вже на 40% готова до опалювального сезону.

    Дніпропетровська область активно готується до осіннього-зимового періоду. Комунальники перевіряють комунікації, лагодять несправні теплові та водопровідні мережі, прокладають нові труби, ремонтують котельні. Заплановані роботи виконали вже на 40%. Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Андрій Коломоєць.
    «Як тільки завершився минулий опалювальний сезон, Дніпропетровщина розпочала підготовку до наступного. В області створений спеціальний штаб, який контролює цей процес, – зазначив Андрій Коломоєць. – Нині роботи йдуть за планом. Рівень готовності – 40%. Особлива увага – об’єктам житлово-комунального господарства, соціальної сфери та підприємствам паливно-енергетичного комплексу».
    Триває комплексна підготовка до зими житлових будинків. З майже 12,4 тис запланованих привели до ладу понад 4 тис. Відремонтували більше 1,2 тис внутрішньобудинкових систем опалення. Закінчили профілактичну перевірку понад півтисячі котелень, промили близько 2 тис опалювальних систем.

    У розпалі – й ремонтні роботи на аварійних ділянках теплотрас. Вже замінили більше 16 км труб. Загалом підготували 597 км теплових мереж.
https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ef/af9/5eb/5efaf95ebcc65286906297.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор