www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Дніпропетровщина прийняла обласний бюджет на 2021 рік – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровщина прийняла бюджет-2021 – «за» головний кошторис проголосували 103 депутати із 113 присутніх на сесії обласної ради. Незважаючи на «карантинні» складнощі, на розвиток інфраструктури передбачили понад 2,5 млрд грн. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

  «Наш підхід – системний розвиток регіону. Головний кошторис область прийняла вчасно, а отже втілюватимемо важливі інфраструктурні проєкти з першого дня нового року. Працювати будемо злагоджено та на результат», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
  Бюджет розвитку на 2021 рік – понад 2,5 млрд грн. Це власні надходження регіону та держсубвенція. З них 1 млрд грн спрямують на розбудову соціальної інфраструктури. Зокрема, втілюватимуть програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

  1,4 млрд грн бюджету розвитку підуть на розбудову об’єктів житлово-комунального господарства та ремонт доріг. З них 847 млн грн – кошти Державного дорожнього фонду.

  220 млн грн спрямують на покращення екологічної ситуації в регіоні.

  Серед особливостей кошторису – зростання видатків на освіту, зокрема, зарплатню педагогів. Субвенцію з держбюджету регіон отримає на чверть більшу – 768 млн грн. А загалом на галузь спрямують майже 2,9 млрд грн.

  «Працюючи над обласним бюджетом-2021, врахували економічну ситуацію і ризики COVID-19. Коронавірус та карантин вносять корективи. Заплановані доходи головного кошторису напружені, проте реальні. Вони дозволять фінансувати необхідні видатки. Це означає, що люди зможуть вчасно отримувати зарплату, стипендії, пенсії, соціальну допомогу», – наголосила директорка департаменту фінансів Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Шебеко.
  Обласний бюджет, прийнятий на 2021 рік – майже 9,3 млрд грн.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор