www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині дві лікарні оснастять сучасним лабораторним обладнанням.
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині дві лікарні оснастять сучасним лабораторним обладнанням.

  Сучасне лабораторне обладнання для діагностування «важких» пацієнтів отримають Дніпровська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги та Павлоградська лікарня інтенсивного лікування. Загалом – 8 аналізаторів крові та 8 апаратів для визначення тропонинів у крові. Все – коштом Світового банку. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Завдяки співпраці зі Світовим банком модернізуємо лікарні, приймальні відділення та амбулаторії. А ще оснащуємо їх сучасним медобладнанням, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Наразі очікуємо на чергову поставку. Дві клініки Дніпра і Павлограда, які нині реконструюють коштом Світового банку, отримають і діагностичне устаткування. Загалом – 16 одиниць обладнання».
  Для Дніпровської лікарні швидкої медичної допомоги та Павлоградської клініки інтенсивного лікування придбають по 4 апарати кількісного визначення тропонинів у крові. Ці прибори дозволяють визначити, чи мав місце у пацієнта інфаркт міокарда.

  Медзакладам передадуть і по 4 аналізатори газів та електролітів крові.

  Устаткування використовуватимуть для діагностики пацієнтів, які перебувають у критичному стані.

  Закупівля обладнання – завдяки спільному проєкту Дніпропетровської ОДА та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ec/630/b90/5ec630b907b6e000770106.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор