Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


На Дніпропетровщині дві лікарні оснастять сучасним лабораторним обладнанням.

  Сучасне лабораторне обладнання для діагностування «важких» пацієнтів отримають Дніпровська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги та Павлоградська лікарня інтенсивного лікування. Загалом – 8 аналізаторів крові та 8 апаратів для визначення тропонинів у крові. Все – коштом Світового банку. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Завдяки співпраці зі Світовим банком модернізуємо лікарні, приймальні відділення та амбулаторії. А ще оснащуємо їх сучасним медобладнанням, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Наразі очікуємо на чергову поставку. Дві клініки Дніпра і Павлограда, які нині реконструюють коштом Світового банку, отримають і діагностичне устаткування. Загалом – 16 одиниць обладнання».
  Для Дніпровської лікарні швидкої медичної допомоги та Павлоградської клініки інтенсивного лікування придбають по 4 апарати кількісного визначення тропонинів у крові. Ці прибори дозволяють визначити, чи мав місце у пацієнта інфаркт міокарда.

  Медзакладам передадуть і по 4 аналізатори газів та електролітів крові.

  Устаткування використовуватимуть для діагностики пацієнтів, які перебувають у критичному стані.

  Закупівля обладнання – завдяки спільному проєкту Дніпропетровської ОДА та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5ec/630/b90/5ec630b907b6e000770106.jpg