www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Олександр Бондаренко заклав перший «камінь» у будівництво ще одного інклюзивного майданчика в області 
Версія для друку Написати листа
У Кривому Розі облаштують другий в області інклюзивний майданчик. Сучасний безбар’єрний простір створять на місці пустиря у парку Саксаганський. Там буде зручно і дітям з інвалідністю. На будівництво з обласного бюджету виділили 18 млн грн. Перший «камінь» – тактильну плитку на вході – заклав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Втілюємо важливий інфраструктурний проєкт «Територія комфорту». Створюємо в різних куточках області сучасні зони відпочинку. Незабаром розпочнемо будівництво і в криворізькому парку Саксаганський. Там облаштуємо інклюзивний майданчик. Це буде вже другий у регіоні безбар’єрний ігровий простір. Зручний і для дітей з інвалідністю, і для матусь із візками. Поруч із ним створимо затишну зону відпочинку для людей похилого віку», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  Інклюзивний майданчик зведуть у парку на місці пустиря. Оновлять і територію навколо. Замість старих напівзруйнованих бетонних плит покладуть сучасну тротуарну плитку.

  Майданчик буде із нетравматичним покриттям. Повсюди встановлять зручні каруселі та гойдалки, гірки та «лазалки». А ще – тактильні ігрові панелі. «Піаніно», «гітари», «барабани». Варто лише покрутити ручку, і вбудований всередину механізм перетворить кінетичну енергію в електричну: музична панель «видасть» звуки. Все обладнання буде українського виробництва.

  На вході до майбутнього майданчика вже уклали тактильну плитку. Вона допоможе орієнтуватися людям із вадами зору.

  «Посередині майданчик прикрашатиме ігровий комплекс «Сфера». Це буде наша головна «родзинка», – розповіла представниця проєктувальної організації Катерина Коротких. – Під час розробки комплексу орієнтувалися на навколишню інфраструктуру. Зверху споруда нагадуватиме форму фонтана, встановленого у центрі парку, – улюбленого місця городян».
  Майданчик розрахований на півсотні дітей.

  Загальна площа майбутньої осучасненої паркової зони – 1,1 га.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор