www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Виїзне громадське слухання для розміщення наземної сонячної електростанції
Версія для друку Написати листа
Виїзне громадське слухання детального плану території за межами населеного пункту с. Іванівка на території Іванівської сільської ради Межівського району Дніпропетровської області для розміщення наземної сонячної електростанції

    На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 червня 2020 року № Р-133/0/313-20 «Про розроблення детального плану території» було проведене виїзне громадське слухання щодо детального плану території у відповідності вимог згідно чинного законодавства України. Слухання відбулося 15 липня 2020 року в приміщенні Іванівського сільського будинку культури за участю заступника голови райдержадміністрації Сергія Богдана, директора ТОВ «СОЛАРФІЛД-11» Віталія Шакало, представника від Межівської ОТГ Олександра Угнівенка, виконуючого обов’язки старости Іванівського старостинського округу Володимира Яременка та жителів села Іванівка.
    В ході громадського слухання представлено проект: «Детальний план території за межами населеного пункту с. Іванівка на території Іванівської сільської ради, Межівського району, Дніпропетровської області для розміщення наземної сонячної електростанції», обговорені параметри забудови території та можливість створення нових робочих місць на території села Іванівка Межівського району Дніпропетровської області.
    Громадське слухання відбулося у відповідності до діючого законодавства та в повному обсязі підтримано учасниками слухання.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор