Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Правильне харчування, здоровий сон, особиста гігієна. Вберегтися від сезонних застуд та грипу допоможе дотримання простих правил. Як захистити організм взимку, розповіли у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «У холодну пору року дуже легко застудитися. Перепади температури, переохолодження, віруси – усе це призводить до збільшення випадків ГРВІ та грипу. Не відступає і пандемія COVID-19. У зоні найбільшого ризику – люди з хронічними та серцево-судинними захворюваннями, літні люди, вагітні. Аби вберегтися від сезонних хвороб, важливо подбати про зміцнення організму та імунної системи», – зазначили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.
    Взимку фахівці радять вживати калорійну та поживну їжу. Аби зміцнити імунітет, додати до раціону більше свіжих овочів та сезонних фруктів. А ще – їсти жирні сорти риби, кисломолочні продукти. Натомість відмовитися від алкоголю, занадто солоної їжі та солодощів.

    Один з найдієвіших способів стримати поширення вірусних хвороб – регулярно мити руки з милом, користуватися антисептиками та носити маску у громадських місцях. Вдома – провітрювати кімнати та робити вологе прибирання.

    Щоб вберегти організм від переохолодження – вдягатися за погодою та не виходити на вулицю без шапки.

    За перших ознак застуди – залишитися вдома та звернутися до сімейного лікаря.