www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Учні та вчителі Дніпропетровщини можуть скористатися платформою «Всеукраїнська школа онлайн»
Версія для друку Написати листа
В Україні запустили сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання. Відеоуроки, тести та завдання для 5-11 класів – з 18-ти основних предметів. Платформою «Всеукраїнська школа онлайн» можуть скористатися і учні та вчителі Дніпропетровщини. Про це повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

  «Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» стане у нагоді і під час дистанційного навчання, і якщо дитина пропустила заняття через хворобу або з інших причин. А ще – створений контент дозволяє забезпечити рівний доступ до якісної освіти всіх учнів, незалежно від їхнього місця проживання. Вчителів – методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних технологій, – зазначили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. – Всі матеріали, викладені на платформі, пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам».
  Навчальний контент платформи містить уроки з 18 основних предметів. Це українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

  Нині контент розрахований на 2 тижні навчання. Щотижня він доповнюватиметься.

  Аби скористатися матеріалами онлайн-ресурсу, необхідно створити обліковий запис.
  Детальніше про те, як користуватися контентом, тут.
  Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» – спільний продукт Міністерства освіти та науки України, Українського інституту розвитку освіти та Міністерства цифрової трансформації України. Це також частина Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор