www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Понад 3200 приватних домогосподарств Дніпропетровщини обладнані сонячними панелями
Версія для друку Написати листа
У Дніпропетровській області понад 3200 домогосподарств обладнані сонячними батареями. З них 498 – встановили панелі цьогоріч, повідомили в управлінні паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

    «Відновлювальна енергетика на Дніпропетровщині динамічно розвивається. Все більше господарів обладнують свої домівки сонячними панелями – встановлюють їх на дахах та землі. Таких домогосподарств в області вже понад 3200 – найбільше в Україні. На другому місці Тернопільська область із 2200 таких міні-СЕС, на третьому – Київська область – майже 2000», – розповів начальник управління паливно-енергетичного комплексу ОДА Едуард Кирпичов.
    Він додав, що загальний обсяг виробництва електроенергії з сонячних панелей у приватних будинках області за рік – більше 68 млн КВт/год.

    «Зазвичай електроенергії, яку виробляють сонячні батареї, забагато для одного будинку. Тому господарі продають надлишок до загальної мережі за «зеленим тарифом». Так за перші три місяці року власники міні-СЕС в регіоні заробили 56 млн грн», – зазначив Едуард Кирпичов.
    Найбільше приватних будинків, обладнаних сонячними електростанціями, у Новомосковському, Широківському, Апостолівському та Нікопольському районах Дніпропетровської області.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор