www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Цьогоріч 116 дітей-сиріт із Дніпропетровщини отримали власні оселі
Версія для друку Написати листа
У 2020-му 116 дітей-сиріт із Дніпропетровщини отримали власне житло. Квартири придбали державним коштом. У тому числі – для мешканки Синельникового Олени Чернухи. До неї завітав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «У 2019 році на придбання житла дітям-сиротам із Дніпропетровщини з держбюджету виділили 56,5 млн грн. Грошову компенсацію отримали 137 хлопців та дівчат віком від 16 до 23 років. Наразі вже з житлом – 129 молодих людей. Обирати квартири їм допомагали соціальні працівники», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  Державним коштом придбали житло діти-сироти з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Марганця, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Покрова, Синельникового та різних районів області.

  Власницею трикімнатної квартири у Синельниковому стала і 23-річна Олена Чернуха. Ще зовсім маленькою, разом із братом та сестрою, вона залишилася без батьків. Дітей виховувала бабуся, а з часом молодших взяла під опіку старша сестра Валентина. Згодом Олена здобула вищу освіту, зараз працює інженером на залізниці.

  «Це неймовірно! Ніхто з нас і не очікував, що дадуть гроші на квартиру. Тепер не треба перейматися, де жити, на що знімати житло. Є власна оселя. Маю й улюблену роботу. У планах – займатися власним розвитком, а ще – знайти рідну людину і створити сім’ю», – поділилася Олена Чернуха.
  У 2019-му гроші виділялися пропорційно до потреби міст, районів та об’єднаних територіальних громад, від яких надійшли пропозиції. Далі кошти нараховувалися на особисті рахунки дітей. Вони мають обрати житло протягом року.

  Розмір грошової компенсації на придбання житла дітям-сиротам – від 300 до 623 тис грн.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор