www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Для госпітальних баз Дніпропетровщини придбали 576 кисневих концентраторів
Версія для друку Написати листа
Для госпітальних баз Дніпропетровщини коштом державної субвенції придбали 576 кисневих концентраторів. Ще 390 планують закупити до кінця року. Загалом на це витратять 44,9 млн грн. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

    «Госпітальні бази, які визначені для надання допомоги хворим на COVID-19, мають бути укомплектовані всім необхідним. Зокрема, апаратами ШВЛ та кисневими концентраторами – вони життєво необхідні деяким пацієнтам з коронавірусом. Тому таке обладнання закуповується для медзакладів регіону від початку пандемії. Чергове оновлення – коштом державної субвенції. Це 576 кисневих концентраторів», – зазначив Олександр Бондаренко.
    Для госпітальних баз Дніпра придбали 289 кисневих концентраторів, Кривого Рогу – 146, Синельникового – 11. 130 одиниць такого обладнання закупили для обласної лікарні ім. Мечникова.

    Загалом на оновлення систем кисневого забезпечення регіон отримав понад 60 млн грн державної субвенції. Цим коштом не лише закуповують концентратори, а й відремонтують наявні кисневі станції в госпітальних базах Дніпропетровщини.

    Окрім держсубвенції, на кисневі концентратори для лікарень регіону цьогоріч спрямували кошти НСЗУ, місцевих бюджетів та благодійників. Придбали 245 одиниць такого обладнання. З них 100 кисневих концентраторів закупив «АрселорМіттал Кривий Ріг» для криворізьких лікарень.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор