www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Молодь Дніпропетровщини запрошують позмагатися за звання кращого студента країни
Версія для друку Написати листа
Молодь Дніпропетровщини запрошують позмагатися за звання кращого студента країни. Взяти участь у щорічному конкурсі можуть ті, хто навчається на 2-4 курсах вишів. Про це повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

    «Кращий студент України» це конкурсна програма для активної молоді. Спочатку учасників відбирають безпосередньо у вищих навчальних закладів, потім визначають лідерів у регіонах. Цей етап триватиме до квітня 2021 року. «Найкращого студента» обиратимуть серед переможців регіональних етапів конкурсу», розповіли у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
    Переможців визначатимуть у 10 номінаціях. Оберуть найкращого студента України, кращих студента-аналітика, громадського діяча, дизайнера, медійника, науковця, підприємця, програміста, спортсмена та профспілкового активіста.

    Аби взяти участь у конкурсі, потрібно зареєструватися на сайті та подати анкету-заявку до регіонального оргкомітету.
    Конкурс організовують всеукраїнська громадська молодіжна організація «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства освіти і науки України. Більше – тут.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор