www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Оголошено Конкурс "Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання"
Версія для друку Написати листа

  Конкурс оголошено у номінаціях:

  · Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування»;
  · «Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників»;
  · «Підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад»;
  · «Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в умовах карантину».
  Запрошуємо взяти участь у Конкурсі суб’єктів надання освітніх послуг у сфері професійного навчання (провайдерів).

  Заповнену заявку (.docx , 20.43 Кб) на участь у Конкурсі необхідно надіслати до 01 вересня 2020 року на електронну пошту zhuk.y@nads.gov.ua.
  Оголошення переможців Конкурсу у кожній з номінацій відбудеться

  15 жовтня 2020 року.

  Додаткову інформацію про участь у Конкурсі надає Генеральний департамент з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за телефоном (044) 256 00 50.

  Довідково:

  Наказ НАДС від 14 липня 2020 року № 117-20 «Про оголошення конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» у 2020 році».

  Наказ НАДС від 23 березня № 46-20 «Про затвердження Положення про конкурс «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад»».


  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор