www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Журналісти Дніпропетровщини можуть поборотися за премію імені В’ячеслава Чорновола.
Версія для друку Написати листа
Журналісти Дніпропетровщини можуть поборотися за премію імені В’ячеслава Чорновола.

  Авторам нових оригінальних творів у галузі журналістики пропонують долучитися до всеукраїнського конкурсу. За публіцистичну роботу, що буде визнана кращою, присудять премію імені В’ячеслава Чорновола. Прийом документів – до 10 серпня. Про це повідомили в департаменті масових комунікацій Дніпропетровської ОДА.
  «Конкурс на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола проводить Держкомтелерадіо України. Він проходить вже 17-й рік поспіль. Поборотися за винагороду у 20 тис грн можуть і автори оригінальних публіцистичних творів нашого регіону. На конкурс приймають роботи, опубліковані чи оприлюднені у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до участі. Датою висунення твору на здобуття премії вважається день подачі документів», – розповіли в департаменті масових комунікацій Дніпропетровської ОДА.
  На конкурс приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності.

  Це можуть бути публікації у друкованих ЗМІ, телепередачі та радіопрограми.

  Документи приймають до 10 серпня 2020-го. Їх слід надсилати з позначкою «на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики» – на адресу: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України.
  Клопотання про присудження Премії разом із електронною версією твору необхідно надіслати і на електронну адресу iv@comin.gov.ua.
  Детальніше про умови конкурсу - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0839-03.
  Подробиці – за телефонами (044)279-35-56, (044)278-86-96.
https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5f0/439/899/5f04398998002729060524.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор