www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Відсьогодні абітурієнти Дніпропетровської області можуть зареєструватися на пробне ЗНО-2021
Версія для друку Написати листа
Стартувала реєстрація на пробне ЗНО для вступників 2021 року. Вона триватиме два тижні – до 19 січня. Таке тестування – «репетиція» перед справжніми іспитами. Результати не впливатимуть на середній бал атестату і вступ абітурієнта до вишу, повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Всеукраїнське пробне тестування проводиться щороку незадовго до основної сесії ЗНО. Абітурієнти регіону мають гарну нагоду оцінити рівень своїх навчальних досягнень, налаштуватися психологічно, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, створенні «Особистих кабінетів» на сайті. А ще навчитися ефективно розподіляти час на виконання завдань», – розповіли у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
  Через карантинні обмеження кожен учасник зможе пройти пробне ЗНО лише з одного предмету. Обирати можна будь-яку із визначених дисциплін: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови.

  Реєстрація на тестування триватиме до 19 січня на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. До 25 березня в «Особистому кабінеті» вступника розмістять інформацію про місце та час пробного іспиту. Дата вже відома – 10 квітня.
  Із собою на тестування потрібно буде взяти паспорт або свідоцтво про народження та запрошення для участі у пробному ЗНО-2021.

  Перевірити рівень знань можна буде і в інший спосіб. Абітурієнти зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів та пройти іспит вдома. Після цього ввести відповіді до спеціального сервісу і отримати результати. Оцінки дистанційного та очного пробного ЗНО оприлюднять 16 квітня.

  Правильні відповіді до завдань опублікують 12 квітня.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор