www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мобільним додатком для екстреного виклику поліції від студентів ДНУ користується вся Україна
Версія для друку Написати листа
У ДНУ ім. Олеся Гончара розробили мобільний додаток «My Pol» для комунікації з органами поліції. Застосунок вже завантажили понад 150 тис користувачів з усієї України. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Студенти Дніпропетровщини часто радують цікавими, а головне корисними винаходами, – зазначили у департаменті. – Наприклад, розробили додаток для студентів стоматологів. А ще – поліцейський застосунок «My Pol». Він – справа рук студентів факультету прикладної математики ДНУ. Його створювали на волонтерських засадах у науково-технічній лабораторії Noosphere Engineering School. Вперше у тестовому режимі запустили кілька років тому. А за підтримки Міністерства внутрішніх справ запроваджували в інших областях України. Наприкінці березня застосунок, нарешті, став доступний всій країні. Його вже завантажили 150 тис разів».
    Додаток має декілька функцій. Найголовніша – екстрений сигнал SOS для швидкого виклику поліції. Поміж іншого – оперативні зведення від правоохоронців, мапа відділень поліції та медичних закладів, моніторинг роботи патрульних.

    Завантажити додаток можна на Google Play та App Store.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор