www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині створили сім академічних ліцеїв
Версія для друку Написати листа
Сім академічних ліцеїв створили на Дніпропетровщині. Так впроваджують нову систему освіти. Вона запрацює на повну з 1 вересня 2024 року. Замість середніх шкіл будуть початкові, гімназійні та ліцеї. Про це повідомив директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олексій Полторацький.

  У санаторній школі-інтернаті №4 в Дніпрі – всі умови для навчання та проживання дітей. Класи – з мультимедійним обладнанням. Є кабінети лікувальної фізкультури та фізіотерапії. Нині заклад трансформують в академічний ліцей. Там навчатимуться майбутні ІТ-шники.

  «Ліцей буде технологічного профілю. Акцент – на інформатиці та програмуванні. У планах – відкрити еколабораторію, кабінет робототехніки, «розумні» теплиці, – розповів директор дніпровської школи №4 Леонід Олефір. – У нас зможуть навчатися старшокласники з різних куточків області. Зараз приїжджають діти з Магдалинівського, Васильківського, Павлоградського районів».
  Академічний ліцей – новий формат старшої школи. Тут поглиблено вивчатимуть профільні предмети: соціально-гуманітарні, природничо-математичні, технологічні. Вступити до ліцею можна буде за конкурсом.

  На новий формат вже перейшли сім санаторних шкіл – у Кривому Розі, Дніпрі та Нікополі. Нині вони обирають профілі й формують педколективи.

  «В Україні змінюється система освіти. Вона стане профільною. У Кривому Розі планують створити 21 академічний ліцей, у Дніпрі – 30. Дітей готуватимуть до вступу у виші. Визначитися із профілем вони мають після 9 класу», – зазначив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.
  Академічні ліцеї створюватимуть і в інших містах області.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор