www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Абітурієнти Дніпропетровщини можуть подати документи до закладів мистецької освіти до 23 серпня
Версія для друку Написати листа
Абітурієнти Дніпропетровщини можуть подати документи до закладів мистецької освіти до 23 серпня. А рейтингові списки оприлюднять вже до 3 вересня. Про це повідомила начальниця управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Першина.

    «В області чотири заклади освіти готують фахівців у сфері мистецтва – Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури, Камянський фаховий музичний коледж, Криворізький фаховий обласний музичний коледж та Дніпропетровська академія музики імені М. Глінки. Цьогоріч вони готові прийняти 737 студентів. Тож чекаємо талановиту та амбіційну молодь, яка бажає внести свій вклад у мистецьку скарбницю Дніпропетровщини», - зазначила начальниця управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА Наталія Першина.
    Зареєтруватися на участь у творчих конкурсах абітурієнти мають з 20 липня до 1 серпня. Такі іспити проходитимуть з 23 до 29 серпня. Подати документи на вступ можна буде з 11 до 23 серпня.

    Рейтингові списки вступників оприлюднять до 3 вересня. Зарахування відбудеться до 13 вересня.

    Із деталями та строками вступної кампанії можна ознайомитися на офіційних сайтах навчальних закладів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор