www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Оздоровлення, реабілітація, курси та житло: ДніпрОДА презентувала комплексну програму підтримки родин АТОвців
Версія для друку Написати листа
Реабілітація та оздоровлення, матеріальна та правова допомога, забезпечення житлом та організація навчальних курсів. На Дніпропетровщині втілюють проєкти з підтримки військових та їхніх сімей. Комплексну програму «З повагою до воїнів» презентував голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко на виїзному засіданні Ради ветеранів АТО/ООС у Кривому Розі.

  «Після повернення з війни ветерани потребують нашої всебічної підтримки. Допомога необхідна і їхнім родинам. Тому на Дніпропетровщині втілюємо комплексні програми, які спрямовані на забезпечення сімей військових реабілітацією та оздоровленням, житлом, можливістю пройти навчальні курси та отримати правову допомогу», – зазначив Олександр Бондаренко.
  В обласному бюджеті-2020 передбачили фінансування на придбання 70 квартир для родин АТОвців. Ще 11 осель закуплять державним коштом.

  «Дуже радий, що нарешті нас почули, і область допомагає ветеранам придбати власне житло. Виділяє на це кошти, а ми самі обираємо майбутню оселю. Це краще, аніж чекати роками на реконструкцію напівзруйнованих будинків. Менше витрат, а допомогти можна більшій кількості бійців», – сказав АТОвець із Кривого Рогу Сергій Бойко.
  Понад 200 військових цього року пройшли безкоштовну реабілітацію. 48 оздоровилися в санаторіях. До кінця року поправити здоров’я зможе ще більше тисячі бійців.

  Майже 3 тис демобілізованих пройшли безкоштовне щорічне медобстеження, ще тисячу військових планують прийняти до кінця року.

  Нині майже 20 бійців навчаються на курсах програмування.

  Учасники АТО/ООС отримують безкоштовну правову допомогу. На консультаціях можуть дізнатися про свої права та як діяти в разі їх порушення.

  Для родин АТОвців в регіоні організовують розваги та спортивні змагання. Цьогоріч вони вже стрибали з парашутом, стріляли з лука, змагались за звання найкращого рибалки, відвідували театри та брали участь у майстер-класах. Загалом до таких зустрічей приєдналися понад 800 людей.

  Як отримати путівку на оздоровлення або реабілітацію, матеріальну чи правову допомогу, як записатися на курси або приєднатися до спортивних змагань – підкажуть в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА. Адреса: м. Дніпро, просп. Поля, 1, каб 105. Телефони: 056 742 86 62; 068 679 89 61.


  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор