www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 5 жовтня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Не чекайте на паперові рахунки – сплачуйте за доставку газу онлайн
Версія для друку Написати листа

АТ «Дніпропетровськгаз», як соціально-відповідальна компанія, турбується про навколишнє середовище. Тому ми створюємо для споживачів газу всі умови, аби вони мали можливість сплачувати за послуги з розподілу, не чекаючи на паперовий рахунок.

Інколи буває, що листоноші не вчасно приносять платіжки, або рахунок за доставку газу губиться серед інших листів. Для того, щоб не накопичувати борги, ми рекомендуємо користуватися онлайн-сервісами для зручної та швидкої сплати за доставку газу.

Особистий кабінет на сайті 104.ua – це ваш надійний помічник. За допомогою онлайн-сервісу можна за лічені хвилини сплатити за доставку газу, гарантовано передати показання лічильника, проаналізувати обсяги спожитого газу та завантажити квитанцію. Зараз, для тих клієнтів, які ще не встигли оцінити переваги Особистого кабінету, впроваджено експрес-реєстрацію. Достатньо зателефонувати до контакт-центру АТ «Дніпропетровськгаз», повідомити номер особового рахунку та наші оператори самостійно вас зареєструють. На ваш номер надійде смс-повідомлення, в якому будуть вказані логін та пароль для входу на сайт 104.ua.

Сплатити за доставку газу можна за допомогою чат-боту Viber-bot 7104.ua. Це зручний мобільний сервіс, який завжди з вами. У будь-який час ви можете за допомогою чат-боту 7104ua сплатити за доставку газу, завантажити квитанцію та швидко передати показання газового лічильника.

Для зручності клієнтів були розроблені два мобільних додатки 104 Mobile та 104 Mobile Light (iOS). За допомогою додатків споживачі газом можуть за декілька хвилин здійснити сплату за послуги з розподілу газу, завантажити рахунки, передати показання лічильника та проаналізувати історію нарахувань. А ще у додатках один клієнт може створити до 5 облікових записів та сплачувати за доставку газу замість своїх рідних.

Користуватися онлайн-сервісами не тільки зручно, а й екологічно! Бережіть природу – переходьте в онлайн!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор