Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Відсьогодні Дніпропетровщина – знов у «помаранчевій» карантинній зоні. Область отримала путівки на оздоровлення бійців. До шкіл розпочалися поставки нового обладнання. Про це під час публічного звіту обласної влади розповіла радниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

  «Завершився посилений карантин. Дніпропетровщина знов повернулася до «помаранчевої» зони. Проте, як і раніше, маємо суворо дотримуватися простих правил: носити маски, тримати дистанцію, мити руки. Значно знизити ризики захворюваності допоможе масова вакцинація. Її планують провести протягом найближчих двох років – у 5 етапів. Найперше – мешканцям із груп ризику. Чекаємо на поставки вакцини», – зазначила радниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.
  Область отримала від Мінсоцполітики кілька сотень путівок на санаторно-курортне лікування ветеранів. Перші заїзди стартують вже в лютому. Оздоровитися бійці зможуть у закладах Києва, Одеси, Миргорода, Трускавця.

  «Опікуємося і здоров’ям наших ветеранів, і пам’ятаємо про героїку воїнів. Перший в Україні Музей АТО відкрили у Дніпрі 4 роки тому. За цей час внутрішню експозицію відвідали з півмільйона людей», – сказала Ольга Горб.
  Держава допомагає області з сучасним обладнанням для шкіл. Цьогоріч придбали 5 STEM-лабораторій та 73 кабінети фізики, хімії, біології. Вже розпочалися перші поставки.

  «Маємо досягнення і в освітній галузі, і в спорті. Завершився обласний конкурс юних натуралістів. Визначили 82 переможці. Найближчим часом дізнаємося, хто став кращим від Дніпропетровщини у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості. Він проходить щороку і присвячується Шевченківським дням, – розповіла Ольга Горб. – Із кращими спортсменами визначилися національні федерації. Відзначили дзюдоїста Артема Бубиря, веслувальників Олександра Надтоку, Анастасію Коженкову, тренера Олексія Кириченка».
  Школярі Дніпропетровщини можуть потягатися силами в обласній інтернет-олімпіаді з офісного програмування. Стартував заочний тур змагань. А ще – долучитися до обласного конкурсу «На крилах єдності». Учасники мають представити науково-дослідницькі або творчі роботи.