www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Хворі на COVID-19 працівники госпітальних баз Дніпропетровщини можуть отримати матеріальну допомогу
Версія для друку Написати листа
Працівники госпітальних баз Дніпропетровщини, які захворіли на коронавірус, можуть отримати матеріальну допомогу з обласного бюджету. Сума разової виплати складатиме 10 тис грн. Про це сповістив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

  «Лікарі рятують життя пацієнтів, не шкодуючи власного здоров’я. На жаль, маємо чисельні випадки зараження COVID-19 серед медичного персоналу. Аби підтримати цих самовідданих людей, запускаємо програму матеріальної компенсації. У разі хвороби вони отримуватимуть 10 тис грн», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  Матеріальну допомогу з обласного бюджету виплачуватимуть медичним та немедичним працівникам госпітальних баз, які затверджені для лікування пацієнтів з COVID-19. Її зможуть отримати ті, хто захворів на коронавірус з 1 листопада 2020 року.

  Аби отримати виплати, потрібно звернутися до Дніпропетровської ОДА особисто або надіслати документи поштою за адресою: пр. Поля, 1, м. Дніпро, 49004. Ще один варіант – надіслати відскановані папери на електронну адресу zverngrom@adm.dp.gov.ua. Необхідно надати:
  · заяву про надання матеріальної допомоги,
  · копію паспорту з відміткою про місце реєстрації
  · копію ІНН;
  · завірену копію виписки з медичної документації закладу, в якому людина проходила лікування СОVID-19;
  · виписку із банку про банківські реквізити для перерахування коштів.
  З питаннями щодо матеріальної допомоги керівники медзакладів можуть звертатися до департаменту охорони здоров’я ОДА за тел. 056 742 87 62.

  «Ми додатково звернулися до очільників міст та громад Дніпропетровщини, аби ті також передбачили виплати для медпрацівників. Надати їм максимальну підтримку – це наша спільна відповідальність та першочергова задача», – наголосив Олександр Бондаренко.
  За оперативними даними, з початку листопада на COVID-19 захворіли майже 100 працівників госпітальних баз Дніпропетровщини.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор