www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На софіївський фестиваль вертепів запрошують творчі колективи зі всієї України
Версія для друку Написати листа
Софіївська селищна територіальна громада проводить фестиваль-конкурс вертепів «Різдвяна зірка – 2021». Партнером виступає регіональний офіс програми «ULEAD з Європою». Взяти участь запрошують творчі колективи зі всієї України. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

  «Громади області щороку проводять цікаві різножанрові фестивалі – фольклорні, мистецькі, танцювальні, молодіжні, дитячі. Один з найвидовищніших конкурс вертепів та обрядових композицій «Різдвяна зірка». Софіївська ТГ влаштовує його вже втретє. В умовах карантину цьогоріч захід проходитиме онлайн. До участі запрошують творчі колективи з усіх куточків України. Це гарна нагода долучитися до збереження народних традицій та звичаїв».
  За умовами конкурсу вертеп потрібно зняти на відео. Тривалість кліпу – не більше 10 хвилин.

  Оцінюватиме конкурсантів досвідчене журі, куди входять діячі культури та мистецтва. Враховуватимуть автентичність виступу, рівень акторської майстерності, костюми, новорічно-різдвяну атрибутику, якість зйомки, монтажу та звуку.

  Загалом фестиваль складатиметься із п’яти етапів. Для початку учасникам включно до 29 грудня потрібно заповнити та надіслати організаторам анкету. Наступний крок – подача конкурсних робіт. Їх прийматимуть до 10 січня 2021 року. Відео потрібно завантажити на Google-диск або файлообмінник, а посилання відправити на електронну адресу kolibaba_yu@ukr.net.
  Далі – тиждень онлайн-голосування, з 12 до 18 січня. Паралельно визначатиме переможців й конкурсне журі. Результати оголосять 19 січня.

  Вертеп, який набрав найбільшу кількість голосів онлайн-голосування, отримає приз глядацьких симпатій. Також присудять Гран-прі фестивалю та призові місця. Передбачений і заохочувальний подарунок від засновника конкурсу.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор